Jak vložit titulky do filmu? | Počítač Pro Ženy.cz

Častý to problém méně zdatných uživatelů počítače.  Některé snímky jsou k dispozici bohužel jen otitulkované a českou verzi neseženete. Dostanete k rukám film, pustíte jej v domění že se titulky zobrazí sami a ono to nejde. Povíme jak snadno přijít tomuto zádrheli na kloub

Jak přidat titulky do filmu na našem domácím počítači?

Velice snadno. Osobně používám jediný přehrávač videí, ale i DVDček a to je GOM Player. Volně stažitelný program zdarma s naprosto perfektní funkčností a hlavně do něj jednoduše vložíte titulky. Máte-li jiný program, např. Windows media player, tak vám doporučuji přejít na GOM, jelikož je kvalitnější a rychlejší. Případně zkuste tu samou metodu i na vašem oblíbeném přehrávači.

1. Stáhněte si GOM Player třeba odsud

2. nainstalujte, spusťe ho

3. nahrajte film pomocí Otevřít v menu a pusťte jej

4. myší přetáhněte soubor s titulky přímo do GOM Playeru a ty se automaticky načtou a synchronizujou s filmem

Jestliže máte dobře napsané tiitulky a také bez chyby načasované, budete naprosto spokojeni a už nikdy nebudete chtít Windows media player

Výhody GOMPlayeru

Je rychlý při spuštění oproti WMP, který zbytečně začne ihned stahovat různá nepotřebná data, knihovny, alba atd. Sice to můžete asi zakázat, ale nač by to mělo obtěžovat od začátku? GomPlayer v tomto vítězí. Neotravuje a nazatěžuje počítač, umí si sám stáhnout kodek když chybí. Sice s tím má někdy problém, ale dle mé zkušenosti toho najde vícero, než WMP. Ten mi nenašel nikdy řádný kodek, by-li potřeba.

Dále je tento program zdarma a můžete ho v klidu odinstalovat. WMP nikoli. A nejlepší věc co GOM Player umí je to, že dokáže přehrát právě stahovaný film. Postačí přetáhnout ještě neúplný soubor pomocí myši na okno přehrávače.

GOMPlayer stáhnout ZDE


Reklama
15_cityhit_02_300x300

6 Komentářů to “Jak vložit titulky do filmu?”

 • ja napsal:

  hej zkousim to tam dat akorat se mi ukazuje okinko s 2 moznostmi a kdyz to chci spustit tak to nejde

 • Aranka napsal:

  Moje zkušenost je taková, že titulky s příponou .srt a .txt fungují bezvadně. Nestalo se mi ještě, aby mě to vyhodilo chybu. Kdyžtak to popiš podorbněji

 • vilik napsal:

  sedí naprosto dokonale, titulky i popis GOMplayeru. přehrávač je dokonalý a už vystřídal WMP na pozici jedničky. díky!

 • Pavel napsal:

  Musím říct, že GOM Player má u mě místo již druhým rokem a můžu ho jen chválit. Zvládá přehrát i DVD disk. Mohu také jen doporučit.

 • Pája napsal:

  Jsem velice potěšen. Popsáno poměrně jednoduše, prohlížeč stažen během pár vteřin z netu a vše šlape.. Díky.

 • gabka napsal:

  GOM player se mi stáhnul jen anglicky a nejdou mi vložit tituly .srt hlásí mi to chybu poradte mi dík

Zanechte zde komentář

Reklama
120x600_staticLicence Creative Commons
Uvedená práce (dílo), jejímž autorem je Pavel Kaleja, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Unported .
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.pocitacprozeny.cz